O nás

Vznik společnosti

Společnost Be-Po podlahy s.r.o. byla v roce 2012 založena ve středních Čechách společníky Jiřím ŠvorcemMartinem Vondráčkem, Romanem Lovětínským a Vladimírem Heřmanem. Již několik let nabízí svým klientům kompletní realizaci kvalitních, strojově hlazených betonových podlah v rodinných domcích a komerčních prostorách. V současné době se společnost může těšit velkému zájmu ze strany zákazníků, jelikož během 2 posledních let má za sebou úspěšnou šňůru více než 1000 realizací betonových podlah po celém území České republiky. Společnost disponuje týmem zkušených odborníků, kteří mají rozsáhlé zkušenosti s realizací nejen betonových podlah, ale i s dílčími betonářskými pracemi.

Betonové podlahy

Od počátku založení společnosti se specializujeme na realizaci velmi kvalitních, strojně hlazených betonových podlah, které se stávají v současné době nejpoužívanějším způsobem realizace podlah v rodinných a bytových domech. Jelikož se jedná o výrazně levnější řešení než anhydritové podlahy, rozhodli jsme se jít touto cestou, abychom zákazníkům nabídli službu se skvělým poměrem výkon/cena. Při srovnatelné rovinatosti a kvalitě jsou náklady na realizaci strojově hlazených betonových podlah, v porovnání s těmi anhydritovými, minimálně o 30% nižší. Pevně věříme, že betonová podlaha je pro Vás to správné řešení.

Jak zahájit spolupráci?

Na základě vyplněného poptávkového formuláře Vám velice rádi vypracujeme cenovou nabídku na realizaci betonové podlahy. Pokud máte více dotazů, můžete nás kontaktovat e-mailem či telefonicky, abychom se společně pobavili o vašich potřebách. Po schválení předložené nabídky se společně domluvíme na termínu realizace a můžeme se společně pustit do práce.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Tým Be-Po podlahy.