Hodnocení klientů

Níže uvedené recenze byly přebrány z hodnocení naší společnoti na Google firemním profilu:


Firmu Be-po podlahy s.r.o. mohu jen doporučit. Výborná komunikace již při objednávání a domluvě termínu. V den realizace přijela na stavbu bezvadná parta chlapů, kteří 120m2 měli za tři hodiny hotové i s úklidem. Provedení práce na jedničku. Po ukončení prací jsem byl proškolen jak se po dobu zrání o podlahu starat. Za mě super firma. 

Antonin Jicha 


Byla pro Vás spolupráce s naší firmou příjemná? ANO.

Jste spokojeni s výslednými podlahami? ANO.
Bylo chování našich pracovníků na stavbě v pořádku? Naprosto.
Zůstalo po nás vše, tak jak byste si představovali? Ano.

Jaromír Kabelka 


Naprosto vynikající firma. Skvělá domluva a práce na 1*. Plocha ve velké vrstvě 11 cm 170m2 za den hotovo a naprosto precizně udělané spády kde bylo potřeba a dokonalá rovina, tam kde měla být. Mohou jenom doporučit. Naprostá spokojenost.

Tomáš Šimák 


Spokojenost. Dohody platí. Nejlevnější nabídka proti konkurenci. Podkladový beton krásně rovný a kluci co přijeli opravdu věděli co dělají. Můžu doporučit. Určitě si firmu pozvu na finální vrstvu.

Filip Hronek 


Naprostá spokojenost. Domluva byla velice jednoduchá a hlavně rychlá. Vše klaplo na první dobrou. Parta i materiál dorazil na domluvený termín i čas. Precizní práce, skvělá sehraná parta = určitě tuto firmu doporučuji, RD 110 m užitná plocha s podlahovým topením parta zvládla i s úklidem za 4 hodiny.

Josef Magera 


Realizovali jsme 280m2 a musím firmu pochválit, kluci přijeli na čas, makali bez přestávky a s výsledkem jsem spokojen, poměr výkon cena je velice dobrý.

Pavel Urman 


Kvalitně provedená práce a skvělá domluva. Nemáme výhrady.

Lucie Louvarová 


Spolehlivost, rychlost a kvalita. Mohu jenom doporučit.

Milan Chmelík 


Kvalitně provedená práce. Spolehlivost a dochvilnost.

Jiří Váňa 


Dobrá komunikace. Když jsem nestíhal s přípravou, nebyl problém posunout termín. Kvalita práce v pořádku. Celkově spokojenost

Pavel Irion 


Perfektní komunikace a hlavně bezchybná výsledná práce. Rozhodně doporučuji.

Šárka Štrynclová 


Skvělá zkušenost, rychlé a profesionální provedení podlah ve dvou rodinných domech. Firma po sobě nenechá nepořádek, stavba uklizená a vše přesně dle dohody.

Vojtěch Mistr 

Žádat o cenovou nabídku

Jednotlivé podkategorie